Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

Prohlédněte si nabídku turbodmychadel v našem katalogu 

 

SPECIAL TURBO a.s. - Autorizovaný distributor turbodmychadel značek GARRETT, HOLSET, BORGWARNER (KKK &SCHWITZER), MHI-MITSUBISHI, IHI a ČZ.

 Turbodmychadla k Vám jdou přímou cestou rovnou od výrobce (krátké termíny dodání a skvělé ceny)
 Záruka nejvyšší kvality - spolupracujeme s výrobci OE, proto u nás naleznete stejná turbodmychadla, která automobilky zařazují do prvovýroby (neriskujete nekvalitní náhrady)
 
Obdržíte autorizovanou záruku podporovanou samotným výrobcem
 
Máme komplexní know how k dodávaným produktům a rádi Vám tak se vším pomůžeme

  

          

 

Skladem máme přes 1300 typů nových a originálních turbodmychadel připravených k okamžitému odeslání do Vašich rukou.

 

  • NOVÁ TURBODMYCHADLA GARRETT, BorgWarner (KKK & Schwitzer) ,HOLSET ,MITSUBISHI , ČZ, IHI ,HITACHI
  • REPASOVANÁ TURBODMYCHADLA GARRETT, BorgWarner,HOLSET ,MITSUBISHI , ČZ, IHI ,HITACHI
  • PRODEJ VÝMĚNNÝM ZPŮSOBEM: EXCHANGE (výrobcem opravené turbodmychadlo se zárukou 24 měsíců) (formulář vrácení starého kusu - ZDE!)

  • Turbodmychadla s kuličkovými ložisky pro závodní speciály a tuning 
  • Náhradní díly (regulační ventily, servisní kity, jedenotlivé komponenty, ložiskové středy)
  • Sady těsnění a montážní sady

 

 

 

 

Turbodmychadla na výše uvedené aplikace také opravujeme!

V našem servisním centru najdete kvalifikované odborníky proškolené přímo u výrobců turbodmychadel, kteří z originálních náhradních dílů a s použitím nejmodernějších technologií vyvažování i měření vibrací zabezpečují diagnostiku, testování a opravy turbodmychadel s důrazem na vysokou kvalitu provedených prací. 

 

Více o opravách turbodmychadel se dozvíte ZDE! 


repasovaná turba garrett reman

 

Sortiment výrobcem repasovaných turbodmychadel GARRETT ORIGINAL REMAN aktuálně pokrývá přes 70 aplikací na nejpopulárnější osobní i užitkové vozidla! 

Každé turbodmychadlo GARRETT REMAN projde generální opravou přímo ve výrobním závodě podniku Honeywell-GARRETT tak, aby splňovalo stejné specifikace jako nové turbodmychadlo.

 

Kritické komponenty turbodmychadla (podtlaková regulace/elektronická regulace, axiální i radiální ložiska, dmychadlové kolo, turbínové kolo, těsnící pouzdra, pístní kroužky) jsou vyměněny za originální nové kusy. Na turbodmychadla GARRETT ORIGINAL REMAN, která jsou prodávána výměnným způsobem (EXCHANGE) za Váš starý kus, je poskytována záruka 24 měsíců, stejně tak jako na nová turbodmychadla.

 

K turbodmychadlu GARRETT REMAN je účtována vratná kauce 2750,-kč bez DPH - je nutné vrátit starý kus v nerozmontovaném stavu a bez chybějících komponentů. 

 

Podmínky vrácení starého kusu a formulář vrácení najdete zde.

 

Originální turbodmychadlo vs. laciná replika:

 

Test několika typů turbodmychadel a jejich neoriginálních náhrad/replik byl proveden ve Spojeném království prostřednictvím Millbrook Group, předním testovacím střediskem pro automobily i automobilové komponenty. Bylo použito několik identických vozidel, u kterých byl motor osazen nejprve originálním turbodmychadlem GARRETT a poté turbodmychadlem neoriginálním. Vozidlo bylo poté vystaveno jízdě na okruhu a také podmínkám reálného provozu. Bylo zjištěno, že emise NOx byly vyšší o 8-28% v porovnaní s turbodmychadlem originálním. Emise CO2 byly také vyšší a to přibližně o 3% (o 2,8-4,5g/km). Vozidla s motory osazenými neoriginálním turbodmychadlem také vykazovaly nižší kroutící moment v nízkých otáčkách a to o 15-40% v porovnání s vozidlem, které mělo originální turbodmychadlo!


 

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017