Návod na montáž

Správná instalace turbodmychadla je naprosto klíčová pro další bezproblémový chod Vašeho stroje. Dodržením přesného postupu předcházíte riziku opětovného poškození a zachování správných vlastností motoru.

Díky originálním výrobkům máte jistotu, že bude turbodmychadlo odpovídat specifikacím motoru.

Příruby

Je nutno překontrolovat připojovací příruby,  kvalitu upevňovacích šroubů.  V případě poškození vyměnit

Vzduchový filtr

Provést kontrolu vzduchového filtru. Při nízkém kilometrovém proběhu možno použít zpět. V případě znečištění nebo jakéhokoliv poškození  provést výměnu.

Těsnění

Překontrolovat nepoškozenost těsnění na přirubách mazacího oleje, správné usazení. V žádném případě nepoužívat těsnící tmely! Dochází k zatékání tmelů do mazací soustavy nebo k přiškrcení odvodu oleje. 

Olejový filtr

Provést kontrolu vzduchového filtru. Při nízkém kilometrovém proběhu možno použít zpět. V případě znečištění nebo jakéhokoliv poškození provést výměnu.

Zaolejování

Před instalací turbodmychadla na motor je nutno zkontrolovat, zda jsou všechna potrubí čistá, nejsou v nich jakákoli tělesa. Před usazením turbodmychadla na motor je nutno ložiskovou skříň zaolejovat dostatečným množstvím čistého oleje. 

Těsnost

Po namontování turbodmychadla a prvním nastartování motoru je nutno provést kontrolu těsnosti všech spojů sací, výtlačné a mazací soustavy.

Začít chat
1
Společně vrátíme Vašemu vozu výkon! 🤝 Pokud se před tím potřebujete na něco zeptat, napište nám to sem 👇 Rychle to spolu vyřešíme 🙂

Nebo rovnou volejte +420 222 265 475 📞Po-Pá 7:30 do 17:00