Turbodmychadla REMAN — originál přímo z fabriky

Garancí OE kvality se mohou také pyšnit produkty z kategorie REMAN turbodmychadla repasovaná přímo u výrobce. 

Taková turbodmychadla projdou ve fabrice kompletní renovací, při které jsou vyměněny všechny kritické díly za nové. Následně dojde k přezkoušení a nastavení podle standardů nových produktů. 

Přinášíme Vám repasovaná turbodmychadla přímou cestou od výrobců Garrett, Holset a BorgWarner. V naší nabídce naleznete přes 200 typů reman turbodmychadel prodávaných výměnným způsobem. Za starý díl tak získáte originální produkt, který bezpečně sedí do Vašeho motoru. Díky vysokým skladovým zásobám můžete vyměnit staré turbo za nové už druhý den.

GARRETT ORIGINAL REMAN

Poznejte rozdíl mezi originálem a náhradou

Na trhu s turbodmychadly jsou nabízeny různé produkty, které se mají tvářit jako originální kusy z dílny Garrett, ale ne vždy tomu tak je. Často se jedná o kusy, které turbodmychadla Garrett v motoru nahrazují, ale to je tak vše, co mají společné. Po uvedení do provozu pak mohou hrozit nemilá překvapení. Kratší životnost, nižší výkon, vyšší spotřeba paliva, nárůst hluku, či rychlejší opotřebení ložisek jsou namátkou ty z lepších příznaků neoriginálních turbodmychadel. V horším případě hrozí porušení dalších částí motoru, nebo až ohrožení bezpečnosti posádky.

Problémy se nemusí projevit hned, s přibývajícími kilometry však náklady na další opravu budou nevyhnutelné. Je proto velmi důležité ptát se, zda je Vám nabízen opravdu originál Garrett a ne pouhá náhrada s levnými díly, které na první pohled nejsou vidět. Nenechte se zmást ani cenou. Výrazně nižší cena sice může být indikátorem, že se nejedná o originál. Avšak mnohdy jsou repasovaná turbodmychadla dokonce dražší! SPECIAL TURBO a.s. totiž nabízí turbodmychadla Garrett přímou cestou od výrobce, proto u nás naleznete skvělé ceny nových i výměnných turbodmychadel. Jsme jediným autorizovaným distributorem Garrett Advancing Motion pro Českou republiku! 

Začít chat
1
Společně vrátíme Vašemu vozu výkon! 🤝 Pokud se před tím potřebujete na něco zeptat, napište nám to sem 👇 Rychle to spolu vyřešíme 🙂

Nebo rovnou volejte +420 222 265 475 📞Po-Pá 7:30 do 17:00