Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

Mitsubishi Turbocharger and Engines Europe B.V. (MTEE) je dceřinou společností japonské společnosti Mitsubishi Heavy Industries Ltd. (MHI). Společnost je rozdělena do dvou divizí: divize turbodmychadel a divize průmyslových motorů.

 

Mitsubishi Turbocharger and Engine Europe (MTEE) se zabývá výrobou a konstrukcí  turbodmychadel již od roku 1957. V současnosti Mitsubishi Turbochargers působí jako dodavatel do prvovýroby pro celou řadu výrobců, například: BMW, FIAT, FORD, GM, ISUZU, IVECO, PORSCHE, PSA, RENAULT, SAAB, VOLVO a VOLKSWAGEN GROUP.

 

Cílem MTEE je být konstruktér a výrobce turbodmychadel prvotřídní kvality a také podílení se na snižování škodlivých emisí pomocí moderních technologií v oblasti přeplňování.

  

 

Mitubishi Turbocharger and Engine Europe od roku 1991 provozuje výrobní linky turbodmychadel v Holanském Almere. Jedná se o vysoce moderní zázemí s velmi rozsáhlým systémem kontroly kvality,
Turbodmychadla Mitsubishi (MHI) pokrývají celou řadu aplikací: od osobních vozidel o objemu 600ccm až po těžké průmyslové i odní motory o výkonech přesahujících úctihodných 10MW. 
Pro dieselové i benzínové motory jsou vedle turbodmychadel klasické konstrukce k dispozici také turbodmychadla regulovaná obtokem či proměnlivou geometrií lopatek s vaakuovým i elektronickým aktuátorem.
     
 
 
 
     
     

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017