Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

HOLSET Turbo, Cummins Turbo

 


 

HOLSET turbo, Cummins Turbo

 

HOLSET je tradiční výrobce a kontruktér turbodmychadel pro nákladní a průmyslové motory. V roce 1973 byl podnik odkoupen nadnárodní korporací Cummins Inc. a tím došlo i ke změně názvu na Cummins Turbo Technologies. Turbodmychadla jsou dodnes dodávána pod ikonickým brandem HOLSET Turbochargers.

 

Cílem Cummins Turbo Technologies (HOLSET) je dodávat kvalitní a technologicky vyspělé produkty - turbodmychadla HOLSET jsou proslavené díky celé řadě patentovaných a unikátních technologií, které pomáhají nejen zvyšovat výkon motorů, ale i snižovat produkci škodlivých emisí.

 

  

 

HOLSET IVECO Cursor 8 Cursor 10 Cursor 13 Turbodmychadlo HOLSET turbo traktor, kombajn, zemědělský stroj HOLSET Exchange REMAN
Patentovaná techologie regulace turbodmychadla posunem turbínové skříně HOLSET VGT zaručuje dostatečný přísun plnícího tlaku v celém rozsahu otáček motoru. Tím se zvyšuje efektivita spalování a šetří se životní prostředí.
Turbodmychadla HOLSET najdete kromě nákladních vozidel také na traktorech, kombajnech, nakladačích, rypadlech, jeřábech, bagrech, generátorech či jiných průmyslových a zemědělských aplikacích. 
HOLSET REMAN (Exchange) - turbodmychadla po generální opravě přímo v továrně Cummins Turbo Technologies, která jsou určená pro prodej výměnným způsobem za Váš starý kus. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců jako na nové turbo!
     
 
 
 
     
     

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017