Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

 

 

ČZ a.s. je víceoborová společnost s více než osmdesátiletou tradicí strojírenské výroby. Výrobní divize ČZ Turbo je součástí ČZ a.s. více než 30 let a zabývá se výrobou turbodmychadel pro komerční dieselové motory.

 

V současné době ČZ a.s. divize Turbo vyrábí tři základní typové řady turbodmychadel K36, K27 a C1. Řady K36 a K27 byly původně vyráběny na základě licenční smlouvy se společností KKK, typová řada C1 prošla již vlastním vývojem (1993). Společnost ČZ a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001: , ISO 14001 a Bezpečný podnik. Právě vysoká kvalita výrobků, založená na použití řady nejnovějších technologií, umožňuje exportovat 90 procent produkce na světové trhy. Mezi největší  odběratele patří koncern John Deere a AGCO – jedni z předních světových výrobců zemědělské techniky. 

 

Turbodmychadla ČZ představují technologicky špičkové produkty určené pro nákladní, průmyslové a zemědělské aplikace.

  

 


 


Moderní traktory Massey Ferguson používají turbo řady C13 e-actuator (s elektronickou regulací). Jedná se o nejinovativnějši produkty podniku ČZ a.s. Turbocharger.
Výrobní program ČZ zahrnuje turbodmychadla typových řad C0, C1, C2 (K27), C3 (K36) s průměry oběžných kol od 40 mm do 110 mm. Výkonové rozpětí aplikací těto turbodmychadel je od 40kW až k hranici přesahující výkon 400kW. 
Při vývoji turbodmychadel ČZ a.s. používá nejmodernější technologie projektování a protoypování. Součástí procesu vývoje nového turbodmychadla je i spolupráce s výrobcem - každé turbodmychadlo ČZ je vytvořeno přesně na míru pro daný motor.

 

ČZ a.s. EUROPEAN DISTRIBUTOR

ČZ Turbo a.s. působí také jako dodavatel turbodmychadel pro traktory značky John Deere. V portfoliu SPECIAL TURBO a.s. najdete kompletní sortiment turbodmychadel nebo ložiskových uzlů (CHRA) pro traktory John Deere.
SPECIAL TURBO a.s. působí jíž od založení firmy v roce 1992 jako distributor turbodmychadel ČZ pro evropský i mezinárodní trh. 
Turbodmychadla ČZ a.s. řad C12, C13, C14, C15, C23, C32, K27 a K36 pokrývají celou škálu známých motorizací a vozidel. Za zmínku stojí například: JohnDeere, Zetor, Tatra Trucks, Škoda Industrial, Jenbacher či jiné.
     
     

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017