Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

BorgWarner Turbo KKK SCHWITZER 

 

turbo KKK turbo SCHWITZER

BorgWarner je výrobce technicky vyspělých komponentů pro automobilový průmysl a to zejména v oblastech přeplňování, chlazení a emisí. 

 

BorgWarner je tradiční a uznávaný výrobce turbodmychadel pro osobní i nákladní vozy a nejrůznější průmyslové aplikace, který pod sebou sdružuje ikonické značky KKK a také SCHWITZER. Od turbodmychadel BorgWarner, lze očekávat vysokou úroveň kvality a technické propracovanosti.

 

Součástí korporace je také divize BorgWarner Thermal Systems, která působí jako výrobce moderních viskózních ventilátorů a viskózních spojek zejména pro nákladní vozy a zemědělské stroje.

 

SPECIAL TURBO a.s. působí jako distributor BorgWarner již od roku 2009. 

  


 

borgwarner schwitzer S300BV JohnDeere
V roce 2015 došlo ke strategické akvizici výrobce EGR ventilů WAHLER, címž se portfolio BorgWarner rozšířilo o nabídku těchto produktů s cílem stát se leader na trhu v oblasti řízení spalin a snižování škodlivých emisí.
Turbodmychadla BorgWarner KKK jsou technicky špičkové produkty, které jsou určeny pro širokou škálu aplikací - od výkonných sportovních a osobních vozidel až po nákladní a užitkové aplikace, ale i lodní motory či kogenerační jednotky.
Turbodmychadla BorgWarner SCHWITZER jsou určeny pro nákladní a užitkové aplikace. Některé typy jsou vybaveny moderní regulací VTG (Variable Turbine Geometry) zaručující vysokou úroveň efektivity spalování.
BorgWarner viskospojka
BorgWarner EFR jsou představitelem oblíbených a vysoce kvalitních turbodmychadel určených pro závodní aplikace, úpravy motorů a tuning. Vyjímkou nejsou ani turbodmychadla s kuličkovými ložisky nebo s keramickými prvky.
Od prvního kvartálu roku 2015 jsou všechny BorgWarner turbodmychadla (KKK i SCHWITZER)  dodávána v atraktivním novém balení s brandingem BorgWarner Turbo Systems.
Viskózní spojky a viskózní ventilátory BorgWarner Thermal Systems Vistronic představují absolutní špičku v chlazení pro nákladní vozy i průmyslové aplikace.
     
     

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017