Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

 

 

Již 26 let na trhu působíme jako autorizovaný distributor a servisní centrum všech turbodmychadel značek GARRETT, HOLSET, BORGWARNER (KKK a SCHWITZER), MITSUBISHI, ČZ a také viskózních ventilátorů značek BORGWARNER THERMAL SYSTEMS a BEHR-HELLA SERVICE.

 

Skladem máme přes 1300 typů nových a originálních turbodmychadel nejen na osobní, užitkové i nákladní vozy, ale i na nejrůznější speciální aplikace: kogenerační jednotky, lodní motory, vojenskou techniku, letadla i závodní speciály.

 

V našem servisním centru najdete kvalifikované odborníky proškolené přímo u výrobců turbodmychadel, kteří z originálních náhradních dílů a s použitím nejmodernějších technologií vyvažování i měření vibrací zabezpečují diagnostiku, testování a opravy turbodmychadel s důrazem na vysokou kvalitu provedených prací.

 

Mezi naše služby patří i prodej doplňkového sortimentu v oblasti přeplňování, emisí i chlazení a také odborné poradenství.

 

Jsme členem:

 

 

SPECIAL TURBO a.s. je firma s tradicí v automobilovém průmyslu již přes 25 let. Podnikání bylo zahájeno v roce 1992, s cílem být spolehlivý partner pro opravy a prodej turbodmychadel pro všechny automobilové i jiné aplikace.

 

Prvního významného milníku jsme dosáhli již v roce 1994, kdy jsme se stali autorizovaným servisním centrem turbodmychadel ČZ Strakonice. O rok později, v roce 1995, jsme obdrželi velmi významné certifikáty od společností GARRETT (Honeywell) a HOLSET (Cummins Turbo Technologies), čímž jsme se stali autorizovaným distributorem a servisním centrem jejich turbodmychadel pro český i slovenský trh.

 

V Lednu roku 2009 se nám podařilo získáním distributorského certifikátu dále rozšířit produktové portfolio, a to o produkty výrobce BorgWarner, který zastřešuje ikonické značky turbodmychadel KKK a Schwitzer.

 

Na úspěšnou spolupráci s firmou BorgWarner jsme v průběhu roku 2010 úspěšně navázali získáním distributorského certifikátu BorgWarner Thermal  Systems v segmentu viskózních spojek chlazení motorů. Následně se nám také podařilo stát se autorizovaným distributorem společnosti BEHR-HELLA SERVICE.

 

V létě roku 2011 jsme obdrželi distributorství společnosti MHI, čímž jsme rozšířili naší nabídku o turbodmychadla MITSUBISHI a tímto upevnili svou pozici na trhu jako specialsta na poskytování kvalitních a komplexních služeb v oblasti přeplňování.

 

 

 

www.garrettbyhoneywell.com                          www.czas.cz                          www.turbodriven.com   

 

     
 

www.holset.co.uk                                        www.mtee.eu                                www.hella.com

 


 

Společnost Special Turbo a.s. je zavedenou společností, která se specializuje na oblast turbodmychadel. Cílem realizovaného projektu společnosti s názvem „Investice do technologií ve společnosti SPECIAL TURBO a.s.“ je pořízení moderních špičkových výrobních technologií s vyššími užitnými a technickými parametry, které umožní zvýšit konkurenceschopnost společnosti, posílit její pozici na trhu a zároveň otevřít trhy nové. Jedná se o investice, které vhodně doplní stávající výrobní technologie, umožní vyřešit nedostatečnou výrobní kapacitu a zvýší požadovanou kvalitu a užitné vlastnosti výrobků společnosti.

 

Projekt „Investice do technologií ve společnosti SPECIAL TURBO a.s.“ je spolufinancován Evropskou unií.

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________

UPOZORNĚNÍ

 

Firma SPECIAL TURBO a.s. upozorňuje, že je platným a jediným držitelem ochranné známky SPECIAL TURBO. Každý. kdo používá spojení "special turbo" (a jakékoli jeho blízké podoby) ke svým komerčním užitkům bez vědomí a souhlasu firmy SPECIAL TURBO a.s., tak činní protiprávně a hrozí mu postih. Politikou naší společnosti je být spolehlivým partnerem. který poskytuje služby, na které se může zákazník spolehnout. Z toho důvodu představuje samotná značka jistou záruku kvality a je proto nemyslitelné, že by byla užívána bez našeho souhlasu. 

 

Podle § 8 odst. 2 zákona č. 441/2003 Sb. o ochranných známkách, nikdo nesmí v obchodním styku bez souhlasu vlastníka ochranné známky užívat:

a) označení shodné s ochrannou známkou pro výrobky nebo služby, které jsou shodné s těmi, pro které je ochranná známka zapsána,

b) označení, u něhož z důvodu jeho shodnosti nebo podobnosti s ochrannou známkou a shodnosti nebo podobnosti výrobků nebo služeb označených ochrannou známkou a označením existuje pravděpodobnost záměny na straně veřejnosti, včetně pravděpodobnosti asociace mezi označením a ochrannou známkou.

 

Užitím chráněného označení „Special turbo“ k vlastnímu prospěchu v návaznosti na veškeré služby týkající se turbodmychadel dochází rovněž k porušení příslušných ustanovení o nekalé soutěži obsažených v § 2976 zákona 89/2012 Sb., občanský zákoník, jmenovitě ke klamavému označení zboží a služeb, vyvolání nebezpečí záměny a parazitování na pověsti.   

 

 

 

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017