Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAClover Turbo

 

 

Turbodmychadla GARRETT

 

GARRETT by Honeywell (Honeywell Turbo Technologies) úzce spolupracuje s předními výrobci vozidel jako dodavatel přeplňování.

 

Cílem Honeywell Turbo Technologies je dodávat technicky špičkové produkty garantující vysoký výkon, spolehlivost a šetrnost k životnímu prostředí skrze použití vysoce inovativních technologických prvků. 

 

SPECIAL TURBO a.s. působí jako autorizovaný distributor turbodmychadel značky GARRETT by Honeywell již od roku 1995.

 


 

 


 

GARRETT Turbo GARRETT Turbo GARRETT Turbo
Turbodmychadla GARRETT pro dieselové osobní vozy jsou vybaveny celou škálou inovativních a moderních technologíí: Wastegate, VNT (Variable Nozzle Geometry), TwoStage i DualBoost VNT. Cílem těchto inovací je zvýšení efektivity spalování a snížení škodlivých emisí.
GARRETT by Honeywell dodává také turbodmychadla na benzínové osobní vozy. U benzinových aplikací je dosahováno extremních teplot na výfukové části turbodmychadla. GARRETT by Honeywell tudíž používá pouze vysoce kvalitní a žháruvzdorné materiály.
GARRETT by Honeywell působí také jako dodavatel turbodmychadel pro nákladní a průmyslové aplikace. Potrfolio obsahuje turbodmychadla pro agregáty o objemu 4000ccm až pro průmyslové motory s objemem až 64000ccm! Důraz je kladen na vysokou odolnost a efektivitu.
GARRETT REMAN Exchange Turbo GARRETT Performance GTX GTXR
GARRETT ORIGINAL REMAN jsou turbodmychadla po generální opravě přímo v továrně GARRETT. Jsou určené k prodeji výměnným způsobem. Jedná se o záruku OE kvality a perfektní funkčnosti. Výrobce poskytuje záruku 24 měsíců jako na nové turbodmychadlo! 
GARRETT by Honeywell působí také jako výrobce a dodavatel Performance turbodmychadel s kuličkovými ložisky pro tuning a vysoce výkoné sériové aplikace. Turbodmychadla řady GT a GTX jsou celosvětově symbolem vysokého výkonu i špičkového technického zpracování.
GARRETT by Honeywell je tradiční a historicky velmi slavný dodavatel turbodmychadel nejen pro automobilové aplikace...
1955 - první přeplňované vozidlo v USA, pásový traktor Caterpillar D9.
1968 - první sériově vyráběné přeplňované vozidlo Oldsmobile Jetfire Rocket. 
     
     

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017