Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAClover Turbo

Vítejte v sekci kariéra firmy SPECIAL TURBO a.s.!

 

Ve SPECIAL TURBO a.s. nejsme pouze zaměstnanci… staráme se s radostí a energií o srdce všech motorů a děláme to také srdcem…Chtěli byste rozšířit náš tým, který pomáhá udržet vedoucí pozici na trhu již přes 25 let? Jste dynamická osoba se zájmem o automobilový průmysl, technologie či vývoj?

 


 

 

SPECIAL TURBO a.s. hledá pracovníka se zájmy v automobilovém průmyslu na pozici account manažera/manažerky do mladého, dynamického kolektivu. 

Požadujeme technické nebo obchodní vzdělání, zájem o práci v technickém či automobilovém prostředí, schopnost komunikovat se zákazníky, pečlivost, spolehlivost, obchodního ducha a schopnost vnímat nové příležitosti na trhu a kriticky je vyhodnotit. Jedná se o obchodní pozici, kde se budete starat jak o stávající zákazníky, tak vyhledávat nové příležitosti a nové klienty. Nejsme firma, která jen prodává, ale dbáme na to, abychom zajišťovali našim zákazníkům jen ty nejlepší služby.Nabízíme: obchod ve firmě s dlouhou historií (přes 25 let) a silnou firemní kulturou, adekvátní finanční ohodnocení, nadstandardní pracovní podmínky, možnost pracovního růstu a také mnoho zaměstnaneckých benefitů

Account manažer u nás:         

  • Udržuje a rozvíjí dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky
  • Během své práce připravuje plány a vyjednává obchodní podmínky spolupráce
  • Plánuje prodej a vyjednává marketingové akce
  • Vytváří strategický plán a dlouhodobé priority pro klienta
  • Vyhledává nové příležitosti na trhu

 

V případě zájmu, zašlete Váš CV na hr@specialturbo.cz


 

SPECIAL TURBO a.s. hledá pracovníka na pozici asistent/ka pro zahraniční obchod do svého týmu. 


Pokud máte technické nebo obchodní vzdělání, umíte aktivně anglicky komunikovat se zákazníky, jste pečlivý/á a spolehlivý/á s obchodním duchem a vynikáte schopností vnímat nové příležitosti na trhu a kriticky je vyhodnotit, pak jste ten pravý/á pro nás! Další jazyky jsou samozřejmě jen vítanou výhodou.Nabízíme práci ve společnosti s tradicí a historií, která si svoji dominantní pozici udržela nejen svoji silnou firemní kulturou, ale především týmovým obchodním duchem. Co by Vás čekalo? Obchod na mezinárodní úrovni, dynamický kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, nadstandartní pracovní prostředí, možnost pracovního růstu a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů Náplň práce by spočívala v podpoře zahraničního obchodu. To ve zkratce znamená udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky z celého světa. Během své práce byste vyjednávali obchodní podmínky, řešili potávky, připravovali business plán, rozšiřovali portfolio zákazníků, a v neposlední řadě analyzovali trh. Nejen, že byste vytvářeli marketingové akce, ale také byste k nim připravovali strategické plány a dlouhodobé priority pro klienta. Jsme firma, která uznává proklientský přístup a ten také chceme u všech našich kolegů.

 

V případě zájmu, zašlete Váš CV na hr@specialturbo.cz


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017