Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAClover Turbo

 

Magazín SPECIALTURBO "TURBOTOUR" je Váš průvodce světem turbodmychadel!


 

V každém čísle najedte novinky ze světa přeplňování od renomovaných výrobců turbodmychadel GARRETT Advancing Motion, Cummins Turbo Technologies - HOLSET, BorgWarner - KKK & SCHWITZER, Mitsubishi Turbochargers and Engines Europe - MHI, ČZ Turbochargers.

 

Dále pro Vás sepisujeme užitečné informace v podobě technického poradenství, které vyplývá z našeho know-how prověřeného působností na trhu již 26 let! 

 

Magazín vychází dvakrát ročně a je volně k dispozici v tištěné i elektronické podobě.

 

 

turbodmychadla,wastegate,regulace,motorcheckup,turbo

turbodmychadlo,oprava turba,regulace,kkk,garrett,závady,diagnostika,VNT,VTG,VGT

turbodymchadla performance garrett Borgwarner

Vydání 1 - 2016

 

V pilotním vydání magazínu TURBOTOUR Vám představujeme elektronický wastegate HOLSET, sadu na analýzu oleje MotorCheckUP a také Performance Turbodmychadlo GARRETT. V technické části se věnujeme rozboru poškození turbodmychadla vlivem nečistot v oleji.

Vydání 2 - 2016

 

V tomto vydání magazínu TURBOTOUR se věnujeme problematice regulace turbodmychadel - od kalibrace, oprav, principu fungování až po novinky a jejich evoluci. Dále se také věnujeme rozboru studie dle které originální turbodmychadla vykazují až o 40% lepší výkonnost!

Vydání 3 - 2016

 

V tomto vydání magazínu TURBOTOUR se věnujeme Performance Turbodmychadlům a porovnáváme je s jejich protějšky s kluznými ložisky. Déle také názorně ilustrujeme konstrukční rozdíly mezi originálními a neoriginálními replikami turbodmychadel.

   

Vydání 1 - 2017

 

V prvním vydání magazínu pro rok 2017 se zabýváme problematikou replik turbodmychadel u nákladních vozidel. Co se vlastně stane při destrukci turbodmychadla a jakou rychlostí letí jednotlivé částice? Dále se také věnujeme rozboru zajímavé novinky - elektronického dmychadla eBooster.

Vydání 2 - 2017

 

V druhém vydání magazínu pro rok 2017 se venujeme detailnímu rozboru vlivu závad DPF filtru na funkčnost turbodmychadla. Dále představujeme inovace výrobce MHI a také informace o vhodném postupu při kalibraci regulačního ventilu nebo jeho spárování s ECU vozidla.

Vydání 1 - 2018

 

První vydání našeho magazínu pro rok 2018 je zejména pro zájemce o technické zajímavosti. Podíváme se na závady turbodmychadel a jejich projevy, na rozdíly mezi originálními díly a jejich kopiemi a také na různé typy dmychadlových kol. V neposlední řadě si představíme znovuzrozenou řadu repasovaných turbo Holset.

     
     
 Vydání 2 - 2018

 

Opět jsme dali dohromady řadu užitečných informací nejen pro naše zákazníky, ale také širokou veřejnost. Jak se projevuje vniknutí cizího tělesa do pracovního prostoru turbodmychadla a jaké jsou naše rady, jak se tomu bránit? Proč vyvažujeme turbodmychadla a jaké špičkové stroje na to používáme?  Co nabízíme našim věrným klientům? To vše a ještě mnohem více přináší druhé vydání TURBOTOUR pro rok 2018.

   
     
     
     

 

 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017