Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAClover Turbo

 

Magazín SPECIALTURBO "TURBOTOUR" je Váš průvodce světem turbodmychadel!


 

V každém čísle najedte novinky ze světa přeplňování od renomovaných výrobců turbodmychadel GARRETT by Honeywell, Cummins Turbo Technologies - HOLSET, BorgWarner - KKK & SCHWITZER, Mitsubishi Turbochargers and Engines Europe - MHI, ČZ Turbochargers a také technické poradenství vyplívající z našeho know-how prověřeného působností na trhu již 24 let! 

 

Magazín vychází koncem každého kvartálu a je k dispozici v tištěné i elektronické podobě.

 

 

turbodmychadla,wastegate,regulace,motorcheckup,turbo

turbodmychadlo,oprava turba,regulace,kkk,garrett,závady,diagnostika,VNT,VTG,VGT

turbodymchadla performance garrett Borgwarner

V pilotním vydání magazínu TURBOTOUR Vám představujeme elektronický wastegate HOLSET, sadu na analýzu oleje MotorCheckUP a také Performance Turbodmychadlo GARRETT. V technické části se věnujeme rozboru poškození turbodmychadla vlivem nečistot v oleji.

V tomto vydání magazínu TURBOTOUR se věnujeme problematice regulace turbodmychadel - od kalibrace, oprav, principu fungování až po novinky a jejich evoluci. Dále se také věnujeme rozboru studie dle které originální turbodmychadla vykazují až o 40% lepší výkonnost!

V tomto vydání magazínu TURBOTOUR se věnujeme Performance Turbodmychadlům a porovnáváme je s jejich protějšky s kluznými ložisky. Déle také názorně ilustrujeme konstrukční rozdíly mezi originálními a neoriginálními replikami turbodmychadel.

   

V prvním vydání magazínu pro rok 2017 se zabýváme problematikou replik turbodmychadel u nákladních vozidel. Co se vlastně stane při destrukci turbodmychadla a jakou rychlostí letí jednotlivé částice? Dále se také věnujeme rozboru zajímavé novinky - elektronického dmychadla eBooster.

V druhém vydání magazínu pro rok 2017 se venujeme detailnímu rozboru vlivu závad DPF filtru na funkčnost turbodmychadla. Dále představujeme inovace výrobce MHI a také informace o vhodném postupu při kalibraci regulačního ventilu nebo jeho spárování s ECU vozidla.

První vydání našeho magazínu pro rok 2018 je zejména pro zájemce o technické zajímavosti. Podíváme se na závady turbodmychadel a jejich projevy, na rozdíly mezi originálními díly a jejich kopiemi a také na různé typy dmychadlových kol. V neposlední řadě si představíme znovuzrozenou řadu repasovaných turbo Holset.
     
     
     
     
     
     

 

 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017