Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLA

 

Magazín SPECIALTURBO "TURBOTOUR" je Váš průvodce světem turbodmychadel!


 

V každém čísle najedte novinky ze světa přeplňování od renomovaných výrobců turbodmychadel GARRETT by Honeywell, Cummins Turbo Technologies - HOLSET, BorgWarner - KKK & SCHWITZER, Mitsubishi Turbochargers and Engines Europe - MHI, ČZ Turbochargers a také technické poradenství vyplívající z našeho know-how prověřeného působností na trhu již 24 let! 

 

Magazín vychází koncem každého kvartálu a je k dispozici v tištěné i elektronické podobě.

 

 

turbodmychadla,wastegate,regulace,motorcheckup,turbo turbodmychadlo,oprava turba,regulace,kkk,garrett,závady,diagnostika,VNT,VTG,VGT turbodymchadla performance garrett Borgwarner
 
V pilotním vydání magazínu TURBOTOUR Vám představujeme elektronický wastegate HOLSET, sadu na analýzu oleje MotorCheckUP a také Performance Turbodmychadlo GARRETT. V technické části se věnujeme rozboru poškození turbodmychadla vlivem nečistot v oleji.
 
V tomto vydání magazínu TURBOTOUR se věnujeme problematice regulace turbodmychadel - od kalibrace, oprav, principu fungování až po novinky a jejich evoluci. Dále se také věnujeme rozboru studie dle které originální turbodmychadla vykazují až o 40% lepší výkonnost!

 

V tomto vydání magazínu TURBOTOUR se věnujeme Performance Turbodmychadlům a porovnáváme je s jejich protějšky s kluznými ložisky. Déle také názorně ilustrujeme konstrukční rozdíly mezi originálními a neoriginálními replikami turbodmychadel.
     
 
V prvním vydání magazínu pro rok 2017 se zabýváme problematikou replik turbodmychadel u nákladních vozidel. Co se vlastně stane při destrukci turbodmychadla a jakou rychlostí letí jednotlivé částice? Dále se také věnujeme rozboru zajímavé novinky - elektronického dmychadla eBooster.
 
 
     
     
     
     
     
     

 

 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017